Relaks z kosmetykami do kąpieli oraz świecami zapachowymi

27 marca 2019
Odwiedzin: 206
Numer ogłoszenia: 3100
  • Podziel się
Opis:

Wracasz do domu po ciężkim dniu w pracy i nie masz na nic ochoty? Warto się wtedy całkowicie zrelaksować, to znaczy odpalić świece zapachowe o ulubionym aromacie, a później wziąć kojącą kąpiel.

Taka kąpiel z odpowiednio dobranym kosmetykiem, nie tylko dobrze oczyści nasze ciało, ale i sprawi, że będzie dobrze nawilżone.

W naszym sklepie aromatowo.pl oferujemy ogromny wybór właśnie takich produktów. Kosmetyki do kąpieli znaleźć można w dowolnej formie, jedne z nich bardziej tradycyjne to mydła, peelingi, sole, żele pod prysznic, mleka, płyny oraz pudry. Drugi rodzaj to takie o prześlicznych kształtach, które dodatkowo zadbają o wartość estetyczną. Mowa tu o babeczkach, pączkach, muffinkach, czy deserach kakaowych. Wszystkie te produkty oprócz tego, że pięknie pachną, to tworzą różne efekty w wannie, np. barwią wodę, czy tworzą pianę.

Oferujemy także ogromny wybór świec w różnych rozmiarach, o zróżnicowanych aromatach- świeżych, owocowych, kwiatowych, korzennych, a nawet o zapachu jedzenia np. ulubionego ciastka.

Dane kontaktowe
Kategorie:      
Telefon: 739-902-563
Address: Kraków, Orlińskiego 6/115, małopolskie, 31-878
Strona internetowa:
Report This Listing
Login Required